One Way Vision

One way vision baskı, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir. Genellikle cam kaplı binalarda uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir. Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision baskıya sıklıkla rastlamaktayız. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

One way vision baskı, diğer baskı türlerine göre delikli yapısı itibari ile görsel kayıplar oluşturmaktadır. One way vision baskı sayesinde hem mağazanızın reklamını yaparken, delikli yüzeyi sayesinde güneşi de hissedebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel baskılar sayesinde mağazanın penceresinde görmek istediğiniz herhangi bir tasarımı uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekebilir veya merak etmesini sağlayabilirsiniz.

Geçmiş zamanlarda binaların cephelerine yapılmış olan giydirmeler içerden bakıldığında dışarıyı görmeyi kısıtlamaktaydı. Ancak delikli folyo sayesinde hem içerden dış alan rahatlıkla görülebilir, hem de bina cephesinde dışarıdan görülebilen kaliteli ve çekici reklamlar yapılabilir.

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için İletişim Numaralarımızın Whatsapp Uygulamasından Hızlı Bir Şekilde Bilgi Alabilirsiniz.

Sorularınız için 05523133601  numaralı telefonumuzdan 7/24 Ulaşabilirsiniz.

NEDEN ONE WAY VISION ?

One way vision, ince olmasına rağmen gayet dayanıklı bir malzemedir. Malzemenin üzerindeki deliklerin çapları değişkendir. Deliklerin çapları ne kadar az olursa görselin kalitesi de bu oranla artmaktadır.

One way vision baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyalar bina cephelerinde sert koşullara yüksek dirence sahip olmaktadır. Solvent bazlı boya güneş ışığı, kar, yağmur gibi etkenlere karşı gayet dayanıklıdır. Bu sayede reklamınız uzun süre bina cephesinde veya mağaza camlarında uzun süreler kullanılabilir.

Otobüs, araba gibi taşıtların camlarına da one way vision kaplama yapılmaktadır. İçerde bulunan bölümden dışarı rahat bir şekilde görünebildiği için görüntü alanı kısıtlanmamaktadır.

ONE WAY VISION KULLANIM ALANLARI

  • Alışveriş merkezleri
  • Ofisler
  • Mağazalar
  • Hastaneler
  • Havalimanları
  • Kafeler
  • Servis merkezleri

One way vision baskı için tasarım yaparken malzemenin delikli olduğunu unutmamak gerekmektedir. Aksi halde baskıdan sonra görselin görünümü beklediğiniz şekilde olmayabilir.

Boran Reklam olarak 20 yıllık dijital baskı tecrübemiz ile siz müşterilerimize en iyi kalitede one way vision baskı yapmaktayız. One way vision baskı işlemi ve montajı çok dikkatlice yapılmalıdır. Sektördeki tecrübemiz ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özen ile en iyi hizmeti vermekteyiz.

Dijital Baskı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?