Branda – Vinil Baskı

Branda Baskı

Organik bir bileşik olan Vinil, bir hidrojen atomunun, başka bir organik moleküle bağlanmasıyla elde edilir. Bir başka vinil türevi olan viniliden, çift bağlı karbon atomlarıyla birleşerek meydana gelmektedir. Plastik sanayinde oldukça yaygın olarak kullanılan bir polimerdir

Reklam sektöründe kullanılan brandalar da vinil polimerinden üretilir. Çeşitli incelik ve sağlamlıkta imal edilen brandalar rulo halinde üretilir. Dijital baskı makinelerinin bobinlerine takılan brandalara, istenilen baskılar kolayca yapılır.

Branda Baskı bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir. Baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rustik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Bu işlem tamamen elle yapılır, yani her biri eşsiz bir sanat eseridir. Her parça ayrı ayrı işlendiğinden, parçaların kendi baskı döşeme, kaplama ve kurutma sürelerine ihtiyaçları vardır. Bu, aldığınız ürünün kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için dikkatlice ayrılmış bir zaman dilimi gerektirir. Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Branda veya Vinil olarak bilinen bu malzeme işin muhtevasına göre çeşitli gramajlarda baskı yapılarak, dış cephe giydirmede, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır. Brandalar dış mekan makinalarda basılır ve kötü hava koşullarına dayanıklıdır.

Mesh Vinil, Delikli vinil – Branda olarak bilinen bu malzeme dışarıdan içeriyi göstermediği için genellikle dış cephe giyilmelerde ve inşaatlarda koruma olarak kullanılır.

Blackout Vinil, bu malzemenin çift taraflı baskı yapılabilme özelliği vardır.

Canvas Vinil Bu Malzeme genellikle tablo yapımında kullanılır.

Branda baskı fiyatları kullanılacak malzemenin kalitesine ve ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. Avrupa-Dökme branda ve Uzakdoğu olmak üzere temelde iki farklı kalite çeşidi vardır bununla birlikte 280gr dan başlayıp 550 gr a kadar farklı gramajları vardır. En sık kullanılan ise 440 gr brandalardır.

Sipariş için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Siparişleriniz aynı gün hazırlanır. Öğleden sonra gelen siparişler ertesi gün hazırlanır.

Billboard Baskı, bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir. Baskı, modern teknolojik fotoğraf tasarımı ve rustik el işçiliğinin güzel bir uyumudur. Bu işlem tamamen elle yapılır, yani her biri eşsiz bir sanat eseridir. Her parça ayrı ayrı işlendiğinden, parçaların kendi baskı döşeme, kaplama, ve kurutma sürelerine ihtiyaçları vardır. Bu, aldığınız ürünün kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için dikkatlice ayrılmış bir zaman dilimi gerektirir. Tam Renkli ve iç ve dış mekanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda, tam renkli LED paneller esnek modellere sahiptir.

Branda Baskı Teknik Özelikler

Baskı teknikleri poster ya da resimlerin özel yapı karton üzerlerine yapıştırılıp üzerine laminasyon uygulamalarının yapılması ile oluşmaktadır. Uygulanan bu işlem ile birlikte hem poster hem de resimlerinizin temizlenmesi mümkün hale gelmektedir. Dekota tabela maliyetleri çok düşüktür. Kayan yazıların üretimi sırasında kullanılan elektronik malzemelerin marka ve kalitesi çok önemlidir.

Branda Baskı Nasıl Üretilir?

Bütün Tabelalarımız CNC Kasa ile üretilmektedir. Verilen ölçüler net ekran ölçüleridir. Görüntüyü engelleyici kenarlık payları yoktur. Led tabelalarımızın hiçbir yerinde silikon ve benzeri maddeler kullanılmaz. P10 Panellerin orjinal contaları ile su vb. akışkanların tabela içine geçmesi engellenir. Tabelalarımızın, elektrik tesisatı alanında uzman teknikerler tarafından yapılır. Tabela ölçülerine uygun kontrol kartı ve güç kaynaları seçilir. Bütün kayan yazı tabelalarımız 300 den fazla animasyon özelliği sunar. Gif  Formatlı uygun resimleri oynatabilirsiniz. USB Flash bellek yardımıyla istediğiniz zaman içerik değiştirebilirsiniz. Açılış ve kapanış saatini belirleyerek enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Branda – Vinil Baskı Kullanım Alanları

  • Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları
  • Duvar kaplama, dekorasyon
  • Totem baskısı
  • Cephe, bina germe vinil dijital baskı
  • Billboard baskısı
  • Işıklı tablela branda baskısı
  • Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı
  • Fuar stand baskısı

Dijital Baskı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?