Folyo Baskı

Folyo Baskı Dijital baskılar ile basılır. Reklam Firmalarında En çok kullanılan Baskı çeşitlidir. Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır.

Folyo Baskı, arka kısmı yapışkan parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Folyo Baskı fiyatları görselin ebadına ve malzemnin çeşidine göre hesaplanır.

  • Malzeme: Arkası yapışkanlı Folyo
  • Baskı: Dış Mekan Dijital Baskı
  • Baskı Rengi: CMYK

Folyo Baskı, Bölgesel Logo uygulaması kapı yada belirli bölgesine dijital baskılı logo uygulamaları yapılır.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo baskıların bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Folyo baskı uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

Katlanan folyolar yırtılabilir hatta hasar görebilir. Folyo baskı alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulama olarak yapılmaktadır. Baskı hizmeti ailesi olarak uygulama ile üretimlerimizi tüm teknik detayları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dijital Baskı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?