Dekoratif Kutu Harf

Retro Kutu Harf

Satın almada geçmişe duyulan Özlem… Tabelalarının henüz külüstür Retro tipi ve otantik gözüksün isteyen isteyen müşterilerimiz için kategorilerimize eklenmektedir Eskitme Tabelalar müessesesel veyahut bayii tabelalarında defa çok işletmelerin seçenek etmediği ama bu arada Cafe, Bar, Butik Otel, restoran gibi şirketlerin seçtikleri tabela çeşididir.

Sıcaklık ve Samimiyet göstergesi olan bu tabelalarda çoğunlukla Saç, Alüminyum, Ahşap gibi malzemeler Kullanılmaktadır. Askı ve montaj aparatların da çivi, ferforje demir, Demir kutu görüntü en fazla seçilen malzemelerdendir. Malzeme cinsine göre boya, asit zımpara teknikleriyle eskitme gerçekleştirilir. Eskitme tabelaların en ehemmiyetli özelliklerinden birisi de tek ikincisinin bire tek aynısının olmamasıdır. Ne kadar benzerini yaparsanız yapın defa ufak damar farklılıkları olmaktadır. Belki de bu sebepten bu tabelaların bayii tabela ağları daha yoktur. Retro kutu harf da en ehemmiyetli neden bireyin malumat, birikim, zanaat ve tecrübesidir.

Eskitme Oranı

Tercihe bağlı olarak Eskitme kutu harf, Eskitme ışıklı tabela, Retro metal kesme harf, Retro ferforje tabela olarak imal edilmektedir. Evlerimizde de göz alıcı materyaller ile ürettiğimiz farklı aksesuar tarzlar, retro ahşap masalar, Retro şömine sehpalar, Eskitme lambalar, Eskitme saç Tabela, Eskitme kütüphane ve mobilyalar şahsa kalifiye imal edilmektedir. Senelerce eskimesin diye gözünün içerisine baktığımız malzemeler şimdi ustalarımız doğrulusunda en güzel şeklinde eskitiliyor. Eskiden yeniye, Yine eskiye… Çeşitli malzemeler ve eskitme yöntemleri ile müşterilerimize eşi benzeri olmayan tek dizayn ve kalifiye tek işçilik sunuyoruz.

Eskitme tabelalarımızın yapımında çoğu malzemeyi toplayarak, lazerle yakma veyahut cnc kazıma tekniklerini kullanmaktayız. Gerektiğinde de isteğinize bağlı şeklinde de teknoloji merkezli teknikler kullanmak adına el işçiliği ile modellerimizi hazırlıyoruz. Eskitme tabelalarımızdan kimileri korten çelik malzemeden veyahut DKP saçtan elde edilmektedir. Gün geçtikçe eskiyen malzeme paslanarak retro tek manzara alabilmektedir.

Eskitme tabela tipleri heves ya da ihtiyacınıza bağlı olarak ışıklı veyahut ışıksız olarak uygulanmaktadır. Eskitme tabela üretimlerimizde kullanılmış ve itinayla seçilmiş ahşap malzemeleri kullanıyoruz. Fransız mimarisi uygulamalarının vazgeçilmezi olan bu tabelalarla antik tek hava yaratıyoruz. Eskitme tabela yapımında ahşap yanında pirinç de kullanmaktayız.

Ampüllü Kutu Harf

Genellikle içine neon, led, floresan gibi aydınlatma araçları yerleştirilmektedir. İçerisine eklenilen bu ışık vasıtası ile, ön bölümünde bulunan reklam yazıları rahatlıkla okunabilmektedir. Zemin malzemelerinin içerisinde sıklıkla sarf edilen Pleksi Glass’ın en ehemmiyetli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak malum bu malzeme, birden fazla renk opsiyonuna sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi ehemmiyetlidir. Çünkü gereğinden çok ince olan malzeme, çok ısı ya da soğuk hasebiyle deformasyon geçirecektir.

Işıklı Tabelada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada görülen çoğu ampüllü kutu harf örnekleri, fiyatı düşürmek emeliyle kalitesiz ve hatalı malzemelerle uygulanmaktadır.Beyaz zeminli tabelalarda dalgalı ve hareli tek görüntü meydana çıkıyorsa, bilinmeli ki hatalı malzeme kullanılmaktadır. Işığın malzemeyle ahenk sağlayarak, homojen tek görüntü oluşturması için eksper tek kadrodan görev alabilmek defa ehemmiyetlidir. Ayrıca kullanılacağı yerin ve monte edileceği konumun analizinin ampüllü kutu harf e göre iyi yapması gerekmektedir. Hava şartlarına makul olan ölçüler ilgiyle belirlenmelidir.

KUTU HARF TABELALARIN ÖMRÜ

Kutu harf tabelaları henüz zahmetli ve fiyatlı tek tabela çeşidi olmasından kaynaklı, her vaktinden henüz itinayla inşa edilmektedir.İmalatı esnasında da kalifiye ve uzun yaşamlı malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle de kutu harf tabelalarının yer aldığı binalarda defa sık değişimler görmezsiniz.İstediğiniz desende ve yazı karakterinde yapılabilen kutu harf tabelaları, uzun senelerce sizinle birlikte kariyerinize eşlik edebilir. Kutu Harf Tabelası Yaptırmanın Avantajları Kutu harf tabelası tek işletmenin adını ve kariyerini en ferah şeklinde tanıtan yöntemdir. Bu tür yenilikler açık kapalı fark etmeden bütün ortamlarda defa sık sarf edilen modellerdir.

Kutu harf tabelaların tek özelliği sebebi ile genel olarak devasa ebatlarda ve ilgi çekici olarak tasarlanır. Özenle ve ilgi çekici yapıldıkları için de müşterinin gözüne girmeyi başarır. Birçok türü tespit edilen ve seçenekleri olan bu kutu harf tabelaları havalı duruşları ile çoğu firmanın da tercihidir. Özellikle otel, alış veriş merkezleri için de defa idealdir. Size ilişkin olan şirketin rengini ve simgesini en iyi şeklinde ifade eder. Kişilerin kesif yer aldığı yerlerde dahi adınızın fark edilmesini sağlar.Benzersiz ışıklandırmalarla uygulanan tabelalar firmanızın reklamını uzun bir müddet yapmaya müsaittir. Siz de markanız için kutu harf tabela sistemleri ile tanışabilirsiniz.

Ahşap Kutu Harf

Genelde ahşap işiyle uğşaran firmalar tarafından talep edilen Ahşap Kutu Harfler. Tabelanız, kullanılacak alana ve amaca göre istenilen ölçülere göre yapılır. Günümüzde kutu harf tabelalarının olmadığı yerler olmadığı gibi ahşap kutu harf harici bir çok seçenek vardır. Bu tabelalar dünyanın en görsel en çekici en modern aynı zamanda en nezih tabela modelidir. Dayanıklı kullanıma göre tasarlanmıştır. Ahşap kutu harflere çok sık rastlanmaktadır. Genellikle dekorasyon amaçlı olarak da kullanılıyor.

Özel Tasarım Kutu Harf

İsteğe özel boyut, renk, ışık, eskitme ve benzeri var olan bütün çeşitlerden karma bir özel tasarım kutu harf yapılabilmektedir. Arzu ederseniz doğum günleri için arzu ederseniz çeşitli organizasyonlarda fonu zenginleştirmek ve renk katmak amaçlı özel tasarım kutu harf tercih edebilirsiniz. Var olan özel tasarım kutu harf çeşitlerimizin kalite özellikleri birinci sınıftır. Diğer harflerle ile (ampüllü kutu harf, ahşap kutu harf, alüminyum kutu harf, retro kutu harf vb.) aynı kalitededir.

Özel tasarım kutu harfiniz için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Fiyat vs tasarımsal konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tabelalar

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?