Promosyon Ürünler Nelerdir?

Promosyon ürünler firmaların uygun maliyetle alabildikleri ürünlerin üstülerine logo baskısı yaptırıp potansiyel müşteri bulabilecekleri bölgelere ücretsiz dağıtarak müşteri kazanmak ve bilinirliği attırmak için kullandıkları stratejik bir yöntemdir. En önemli etkenlerden biriside aldığınız promosyon ürünlerin kullanılabilir olmasıdır. Müşterilerinizin kullanabileceği yönde promosyon ürün yaptırmak için Lakırdı Reklam ile iletişime geçerek sektörünüze uygun promosyon ürünlerin sunumunu isteyebilir ve en uygun promosyon ürünleri satın alabilirsiniz. 

Promosyon Ürün Baskı Çeşitler Nelerdir?

Promosyon ürünlerin baskı çeşitleri ürünlere göre farklılık gösterebilir. Promosyon çakmaklara Uv baskı ve Tampon Baskı uygulanabilirken

Tşörtlere şeker baskı, transfer baskı, serigraf baskı uygulanabilir. Ajandalara Lazer baskı veya uv baskı uygulanabiliyor.

Satın alacağınız ürünler için detaylı bilgiyi Lakırdı Reklam'ı arayarak veya whatsapp'tan mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Promosyon Ürünlerde Tüm Dünyaya Kargo İmkanı! 

Üretimini yaptığımız promosyon ürünlerin tamamını tüm dünyaya kargo ile gönderiyoruz. Promosyon ürünlerinde en uygun fiyatlara ürettiğimiz ürünleri dünyanın heryerinden sipariş verip reklamınızı yapabiliriz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?