Sosyal medya yönetiminin sıkıcı bir akışı olabileceği konusunda hemfikiriz . Markanızın sürekli ilgi uyandırması, paylaşımda bulunması ve tekrar paylaşımda bulunması gerekiyor ama bunun için kimin zamanı var? Zamandan tasarruf etmeniz demek paradan tasarruf etmeniz demek bu nedenle büyümenize ve kitlenizin ilgisini çekmenize yardımcı olmak için iş arkadaşlarımızla birlikte Anatolia System'de sosyal mecra yönetimi için kullandığımız ipuçlarının bir listesini topladık

1. Kaliteye Odaklanma

Sürekli bir içerik ve duyuru akışına sahip olmak her zaman iyidir, ancak yanlış bilgi içeren uçsuz bucaksız gönderilerden olmamasını tercih ederiz!. Yeniden paylaşılabilecek veya retweetlenebilecek, farklı sektörlerdeki iş arkadaşlarımıza iletilebilecek kadar iyi içerik paylaştığımızdan emin olmak istiyoruz.

Ayrıca sadece bir hafta trend olup kaybolacak değil, kalıcı olacak içerikler de aramaya çalışıyoruz.

2. Mükemmel Oranı Bulmak için Verileri Analiz Edin

Organik erişim azalmaya devam ettikçe görünürlük elde etmek zor olabilir ve bununla mücadele etmenin tek yolu daha sık gönderi paylaşmaktır. En sevdiğimiz numara, içeriği birden çok kez yeniden yayınlamaktır; blog gönderileri için, yayınlandığı gün Twitter'da en fazla 5 kez paylaşırız. Bunu yaparken de Facebook'ta spam yapmadığınızdan emin olun! İnsanlar bundan nefret eder.

3. Büyüleyici Olun (Araçlar Yardımcı Olabilir!)

Fotoğraflarınızın ilgi çekici olması bireyselde farklı, kurumsalda farklı çalışmaları gerektirebilir. Bireysel olarak paylaştığınız günlük yaşamdan bir fotoğraf ilgi çekmezken küçük sevimli bir hayvanınızla çektiğiniz fotoğraf çok ilgi çekebilir. Kurumsal da hizmetlerinizi sadece bir şekilde paylaşmakla grafiksel tasarımlarının yapılması veya bir video formatında efektli bir şekilde sunulması çok daha farklı sonuçlarla etkileşim elde etmenizi sağlayabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?